NA PREDAJ KRÁSNY 3 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V OBCI POPROČ

Popis

Bc. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Poproč, ktorý v lete tohto roku prešiel kompletnou renováciou.

>>>VIDEOOBHLIADKU si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/ZeIKjkDrEIc

>>>3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://my.matterport.com/show/?m=y2hhwArMdrQ

Na trhu s nehnuteľnosťami dnes natrafíte na drahé novostavby alebo staré domy, do ktorých je potrebné investovať veľké peniaze. Preto je táto ponuka výnimočná, pretože tu už nemusíte nič riešiť. Všetko za vás urobil aktuálny majiteľ domu, s víziou sprístupniť bývanie v krásnom dome každému. A nemusíte vôbec zachádzať ďaleko. Tento dom na vás čaká v obci Poproč, vzdialenej len 28km od Košíc.

Moderne zrekonštruovaný rodinný dom stojí na pozemku s výmerou 563m2, prešiel kompletnou renováciou v lete tohto roku a momentálne je tento dom na nepoznanie. Od základov je dom odizolovaný, vymenená bola sedlová strecha, vonkajšia fasáda, vo vnútri sa vymenila kompletná elektroinštalácia, rozvody vody, odpadu a plynu. V celom dome sú sadrokartónové stropy, sadrové omietky, plávajúce podlahy a moderné keramické dlažby v kúpeľniach. Navyše sa kompletne vymenili aj vodovodné a kanalizačné potrubia na dvore, ktorými sa dom napája na obecnú kanalizáciu. Dom je napojený na všetky inžinierske siete a vzdanej časti je podpivničený.

Dispozične sa dom skladá z 2 spální, veľkej obývačky, kuchyne a 2x kúpeľne. Celková úžitková plocha domu je 110m2, takže v bývaní so svojou rodinou nebudete musieť robiť žiadne kompromisy. Dom je pripravený na bývanie po namontovaní kuchynskej linky, sanity, kotla a interiérových dverí. Čo je však veľkou výhodou, že tieto veci vie dokončiť aktuálny majiteľ podľa vašich požiadaviek a vy si zariadený dom viete celý zafinancovať hypotékou.

Na fotkách sú použité aj vizualizácie domu, ktoré poslúžia ako inšpirácia, aby ste mali lepšiu predstavu ako môže váš budúci domov vyzerať. Výsledok je však úplne na vás.

Možná dohoda na cene !

Cena tejto nehnuteľnosti je 99 900 eur vrátane provízie a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Tak načo čakať? Zavolajte mi na 0911 337 969 a strávte Vianoce v novom dome

Zobraziť viac

Podrobnosti o inzeráte

Adresa
Kosice, Kosicky
Cena
99 900 €
Uverejnené dňa
Pred 6 mesiacmi

Ďalšie detaily

ID inzerátu
16
Zobrazenia inzerátu
253